Ogłoszenie

Uwaga!!! Proszę gości o rejestrowanie się na forum, w celu zwiększenia ilości osób, czym nas więcej tym lepiej. Już od grudnia rusza konkurs z nagrodami, wystarczy tylko mieć najwięcej aktywności na forum, zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

#1 2011-02-17 17:56:21

 Administratorka

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 103
Punktów :   

Śmieszne i głupie nakazy i zakazy

Sąd w Kansas (USA) nakazał Arturowi Younkinowi (waga:225 kg) schudniecie o 50 kg i zakazał jedzenia wiecej niż jednego posiłku dziennie. Skazany stracił z powodu otyłości prace i nie spłacał kredytu. Odchudza się w więzieniu.


W Tanzani istnieje limit długości włosów - maksimum 36 cm.

W Atenach, prowadząc samochód w stroju kąpielowym, ryzykujesz utatę prawa jazdy.

W stanie Alabama (USA) zabroniona jest gra w domino w niedzielę.


Ortodoksyjni rabini z Izraela zabronili wiernym korzystania z Internetu, bo "wodzi ludzi na pokuszenie i prowadzi do grzechu".

W Nowej Gwinei zapłata za ślub z "nową" narzeczoną to 240 dolarow, 5 świn i jeden ptak. Dwie świnie, ptak i jedyne 30 "zielonych".wystarcza, aby zaplacić za żonę z odzysku (rozwódkę lub wdowę). Nic nie płaci sił za byłą dwokrotną mężatkę.


W miejscowości Fairbanks (Alaska, USA) nie wolno częstować myszy wódka.

Dziewczęta z Oregonu (USA), które maja poniżej 18 lat, nie moga pić kawy w miejscach publicznych po godzinie 19:00.W Arkanzas (USA) mężczyzna ma prawo bić swoją konkubinę pod warunkiem, że nie robi to częściej niż raz w tygodniu.

W Los Angeles (USA) mąż ma prawo bić żonę pasem, o ile szerokość pasa nie przekracza 3,6 cm. No chyba, że małżonka zgodzi się na ustępstwa.

Na Alasce (USA) nie wolno budzić niedźwiedzi ze snu zimowego w celu zrobienia im fotografii.

Nauczyciele religii w polskich szkołach otrzymali poufny zakaz straszenia dzieci diabłem.

W San Francisco (USA) karalne jest mycie samochodow zużytą bielizną.

Amatorzy teatru i kina w Begalu (Indie) pozbawieni są przyjemności oglądania scen pocałunku. Ministerstwo Oświaty twierdzi, że sceny erotyczne zmiękczaja mózg.


 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofaans.pun.pl dobry pocisk pokemon firered silph scope cytaty z fairy tail jestem w ciąży a moja mama nie chce mnie znać